Радіатор охолодження призначений для ефективного відведення тепла від двигуна та підтримання стабільної робочої температури під час експлуатації автомобіля. Дана модель застосовується на автомобілях Mercedes-Benz W123, що випускалися з 1976 року. Радіатор забезпечує стабільну роботу системи охолодження та допомагає запобігти перегріву двигуна.
Конструкція радіатора виконана з паяними алюмінієвими охолоджувальними ребрами, що забезпечує ефективний теплообмін і високу надійність з’єднань. Алюмінієва серцевина у поєднанні з пластиковими бачками забезпечує оптимальне співвідношення ефективності охолодження, довговічності та невеликої ваги виробу.
Застосування:
Mercedes-Benz W123 (1976–)
Основні характеристики:
Ширина решітки: 495 мм
Довжина решітки: 415 мм
Глибина решітки: 33 мм
Діаметр впускного отвору: 35 мм
Діаметр випускного отвору: 35 мм
Конструкція радіатора: паяні ребра
Матеріал охолоджувальних ребер: алюміній
Матеріал бачків радіатора: пластмаса
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 62710 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 415 мм |
| Ширина ядра радіатора | 488 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
- Ціна: 5 175 ₴





