Радіатор охолодження OPEL Combo (2000–) 1.7 DTi (Nissens) 63009A
Радіатор охолодження для Opel Combo 1.7 DTi (2000–) призначений для ефективного відведення тепла від дизельного двигуна та підтримання стабільного температурного режиму під час експлуатації автомобіля.
Конструкція радіатора виконана з механічно приєднаними (фугованими) алюмінієвими ребрами, що забезпечує стабільну тепловіддачу та надійність з’єднань. Глибина теплообмінника 32 мм сприяє ефективному охолодженню турбодизельного двигуна при щоденних навантаженнях.
Алюмінієві охолоджувальні ребра ефективно розсіюють тепло, а пластикові бачки стійкі до перепадів температур, робочого тиску та впливу охолоджувальної рідини.
Радіатор виготовлений відповідно до штатних геометричних параметрів, що гарантує точну посадку та встановлення без доопрацювань із використанням стандартних кріплень і патрубків.
Продукція бренду Nissens відповідає технічним вимогам автовиробників, проходить контроль герметичності та геометрії та забезпечує надійну експлуатацію.
Застосування:Opel Combo 1.7 DTi (2000–)
Технічні характеристики:-
Ширина решітки: 369 мм
-
Довжина решітки: 598 мм
-
Глибина решітки: 32 мм
-
Ø впускного отвору: 34 мм
-
Ø випускного отвору: 34 мм
-
Виконання: механічно фуговані ребра
-
Матеріал ребер: алюміній
-
Матеріал бачків: пластмаса
-
Артикул: 63009A
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 63009A |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Combo |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 630 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
- Ціна: 3 975 ₴



