Радіатор охолодження OPEL Corsa B (1993–) 1.5–1.7 D (Nissens) 63286A


Радіатор охолодження для Opel Corsa B 1.5–1.7 D (1993–) призначений для ефективного відведення тепла від дизельного двигуна та підтримання стабільного температурного режиму під час експлуатації автомобіля. Забезпечує надійну роботу системи охолодження у міському режимі та при тривалих навантаженнях.
Конструкція радіатора виконана з механічно приєднаними (фугованими) алюмінієвими ребрами, що забезпечує стабільну тепловіддачу та міцність з’єднань. Алюмінієві ребра ефективно розсіюють тепло, а пластикові бачки стійкі до перепадів температур, тиску та впливу охолоджувальної рідини.
Виконання FIRST FIT передбачає точну відповідність штатним параметрам та комплектації для встановлення без додаткових доопрацювань із використанням стандартних кріплень і патрубків.
Продукція бренду Nissens відповідає технічним вимогам автовиробників, проходить контроль герметичності та геометрії і забезпечує тривалий ресурс експлуатації.
Застосування:Opel Corsa B 1.5–1.7 D (1993–)
Технічні характеристики:-
Ширина решітки: 270 мм
-
Довжина решітки: 650 мм
-
Глибина решітки: 42 мм
-
Ø впускного отвору: 36 мм
-
Ø випускного отвору: 34 мм
-
Виконання: механічно фуговані ребра
-
Варіант оснащення: FIRST FIT
-
Матеріал ребер: алюміній
-
Матеріал бачків: пластмаса
-
Артикул: 63286A
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 63286A |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 270 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
- Ціна: 2 690 ₴



