Радіатор охолодження призначений для ефективного відведення тепла та підтримання стабільної температури елементів системи охолодження електромобіля. Дана модель застосовується на автомобілях Nissan Leaf, що випускаються з 2011 року. Радіатор забезпечує стабільну роботу системи охолодження та сприяє надійному функціонуванню електронних компонентів і силових модулів автомобіля.
Конструкція радіатора виконана з паяними алюмінієвими охолоджувальними ребрами, що забезпечує ефективний теплообмін і надійність конструкції. Алюмінієва серцевина у поєднанні з пластиковими бачками забезпечує оптимальне співвідношення ефективності охолодження, довговічності та невеликої ваги виробу.
Застосування:
Nissan Leaf (2011–)
Основні характеристики:
Ширина решітки: 298 мм
Довжина решітки: 635 мм
Глибина решітки: 16 мм
Діаметр впускного отвору: 19,6 мм
Діаметр випускного отвору: 19,6 мм
Виконання радіатора: паяні ребра
Матеріал охолоджувальних ребер: алюміній
Матеріал бачків радіатора: пластмаса
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 68773 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 635 мм |
| Ширина ядра радіатора | 298 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Діаметр вихідного отвору | 19.6 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
- Ціна: 6 405 ₴



