Радіатор охолодження призначений для ефективного відведення тепла від двигуна та підтримання стабільної робочої температури під час експлуатації автомобіля. Дана модель використовується на автомобілях MINI Cooper з бензиновим двигуном 1.6, що випускаються з 2001 року. Радіатор забезпечує стабільну роботу системи охолодження та допомагає запобігти перегріву двигуна.
Конструкція радіатора має паяні алюмінієві охолоджувальні ребра, що забезпечують ефективний теплообмін і надійність конструкції. Алюмінієва серцевина у поєднанні з пластиковими бачками забезпечує оптимальне співвідношення ефективності охолодження, невеликої ваги та довговічності.
Застосування:
MINI Cooper 1.6 (2001–)
Основні характеристики:
Ширина решітки: 399 мм
Довжина решітки: 578 мм
Глибина решітки: 26 мм
Діаметр впускного отвору: 32 мм
Діаметр випускного отвору: 32 мм
Виконання радіатора: паяні ребра
Матеріал охолоджувальних ребер: алюміній
Матеріал бачків радіатора: пластмаса
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 06002314 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Сумісність з маркою | Mini |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 578 мм |
| Ширина ядра радіатора | 399 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з моделлю | Cooper |
- Ціна: 3 490 ₴



