Радіатор охолодження призначений для ефективного відведення тепла від двигуна та підтримання стабільної робочої температури під час експлуатації автомобіля. Дана модель використовується на автомобілях Mercedes Vito та Mercedes Viano з механічною коробкою передач. Радіатор забезпечує стабільну роботу системи охолодження та сприяє захисту двигуна від перегріву.
Конструкція радіатора має механічно приєднані алюмінієві охолоджувальні ребра, що забезпечує ефективний теплообмін і надійність конструкції. Алюмінієва серцевина у поєднанні з пластиковими бачками дозволяє зменшити вагу виробу та забезпечити довготривалу експлуатацію.
Застосування:
Mercedes Vito (2003–)
Mercedes Viano (2003–)
Основні характеристики:
Ширина решітки: 415 мм
Довжина решітки: 680 мм
Глибина решітки: 23 мм
Діаметр впускного отвору: 38,5 мм
Діаметр випускного отвору: 38,5 мм
Конструкція радіатора: механічно приєднані ребра
Виконання радіатора: механічно фуговані ребра
Матеріал охолоджувальних ребер: алюміній
Матеріал бачків радіатора: пластмаса
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30002356 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 680 мм |
| Ширина ядра радіатора | 390 мм |
| Глибина ядра радіатора | 25 мм |
- Ціна: 3 430 ₴





