Радіатор охолодження RVI Magnum E-TECH (2000-) TEMPEST 32775A
Радіатор охолодження RVI Magnum E-TECH (2000–) призначений для ефективного відведення тепла від двигуна та підтримання стабільного температурного режиму під час експлуатації вантажного автомобіля. Забезпечує надійну роботу системи охолодження при тривалих навантаженнях, у магістральному режимі та складних умовах експлуатації.
Конструкція радіатора виконана з паяними алюмінієвими ребрами охолодження, що гарантує високу теплопровідність, міцність з’єднань і тривалий ресурс експлуатації. Алюмінієві ребра ефективно розсіюють тепло по всій площі серцевини, а пластикові бачки стійкі до перепадів температур, робочого тиску та впливу охолоджувальної рідини.
Радіатор виготовлений з дотриманням штатних геометричних параметрів, що забезпечує точну посадку та встановлення без доопрацювань із використанням стандартних кріплень і патрубків.
Виріб випускається під брендом TEMPEST, який спеціалізується на виробництві якісних аналогів оригінальних комплектуючих для вантажної техніки. Радіатори TEMPEST проходять контроль геометрії та герметичності, що забезпечує стабільну якість, надійність та оптимальне співвідношення ціни й ресурсу.
Технічні характеристики:
-
Ширина решітки: 689 мм
-
Довжина решітки: 977 мм
-
Глибина решітки: 48 мм
-
Ø впускного отвору: 50 мм
-
Ø випускного отвору: 50 мм
-
Виконання: паяні ребра
-
Матеріал охолоджувальних ребер: алюміній
-
Матеріал бачків: пластмаса
-
Артикул: 32775A
Застосування:
-
RVI Magnum E-TECH 2000–
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 32775A |
| Виробник | Tempest |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
- Ціна: 16 795 ₴



