Ущільнювачі автомобільні
Герметизація дверей авто в закритому стані – найважливіший елемент забезпечення комфорту. Так, ущільнювач автомобільний, купити який пропонується для всіх популярних марок малотоннажних вантажівок Горьковського заводу, легкових автомобілів, що дозволяє зберігати тепло в салоні, рятує від протягів і протікання при рясних опадах. Але, що також важливо, цей витратний елемент бере безпосередню участь у шумоізоляції транспортного засобу.
Коли варто купити новий ущільнювач?
Купити ущільнювач для авто слід напередодні сезонного обслуговування ТЗ, а також у ситуаціях, коли гума: виходить з посадкових місць і провисає; твердне; тріскається; деформується.
Не потрібно чекати планового техогляду, щоб зробити заміну. Купуєте ущільнення двері автомобіля у нас, і проводите самостійну заміну, попередньо подивившись одну з повчальних відео в мережі. Не хочете ризикувати? Довірте роботу місцевим фахівцям. З оновленням гумок впораються в будь-якій майстерні.
-
-15%Залишилось 5 днів
-15%
Залишилось 5 днів-15%
Залишилось 5 днів-15%
Залишилось 5 днів-15%
Залишилось 5 днів-
-15%Залишилось 5 днів
-
-15%Залишилось 5 днів
-15%
Залишилось 5 днів-15%
Залишилось 5 днів-15%
Залишилось 5 днів-15%
Залишилось 5 днів-15%
Залишилось 5 днів-15%
Залишилось 5 днів-15%
Залишилось 5 днів-15%
Залишилось 5 днів-15%
Залишилось 5 днів
Якщо виникла необхідність купити новий ущільнювач на двері авто, зверніть увагу, що під кожну модель виготовляється свій варіант. Не допускається застосування гумової стрічки від інших моделей, так як це призводить до втрати герметичності салону. Подібні «експерименти» закінчуються покупкою більш товстої гуми, ніж та, що стояла з заводу. З-за цього для закриття дверей доводиться докладати більше зусиль, навантажуючи не тільки свої м'язи, але й замковий механізм. Щільне закривання дверей підвищує ризик виходу з ладу замку приблизно на 50%. Погодьтеся, розумніше купити спочатку правильну гумку.
При бажанні автомобільні ущільнювачі змінюються без залучення фахівців. Першим ділом видаляємо старий варіант. Знаходимо кінець стрічки, або ж розрізаємо контур в довільному місці. Тягнемо за край, рівномірно витягуючи гумку з посадкового місця.
Для монтажу нового виробу доведеться докласти трохи більше зусиль. Вся справа у формі, підігнаної під геометрію отвору конкретної моделі, а також особливою м'якій структурі матеріалу. Початок ущільнювача доведеться зафіксувати за допомогою напарника. Як тільки край зафіксовано, інша робота піде швидше. Тут важлива поступовість. Не потрібно намагатися надіти всі виріб цілком. Так ви точно отримаєте перекіс на якійсь із ділянок.
Поради по монтажу ущільнювача
Наберіться терпіння. Поспіх – не найкращий помічник. Зайва наполегливість нерідко призводить до того, що матеріал рветься, і власнику авто не залишається нічого іншого, як купити новий екземпляр.
Що слід пам'ятати монтуючи авто ущільнювач своїми руками?
- Якщо краї «шнура» не збігаються з геометрією кузова, доведеться акуратно демонтувати його, і спробувати знову.
- Буває так, що навіть після численних спроб не вдається досягти ідеальної підгонки. Значить, машина побувала в ДТП, після якого була порушена геометрія кузова.
- Обробіть новий виріб силіконовою змазкою. Силіконовий шар вбереже гуму від розтріскування, забезпечить кращу герметичність.
Незайвим буде купити ущільнювач автомобільний запас, особливо якщо ви не плануєте відмовлятися від використання ТЗ в холодну пору року. До зимового сезону цю частину салону готують у два етапи: ретельно миють, після чого наносять силіконову змазку. В процесі експлуатації автомобіля у будь-який час року, стежте за чистотою гумок.
Є складнощі з тим, щоб купити гумові ущільнювачі для авто на нашому сайті? Швидка консультація по телефону позбавить від сумнівів і допоможе зорієнтуватися в асортименті.
Всі скляні або рухомі деталі транспортного засобу з'єднуються з кузовом через автомобільні ущільнювачі, які являють собою гумові прокладки і служать для щільного прилягання деталей і недопущення руйнування скла від вібрації. Наприклад, при несправності поперечки рами відбувається перегин всього кузова, у результаті якого на лобове скло автомобіля може надаватися не передбачена конструкцією навантаження і скло лопне.
Однак, ущільнювач лобового скла рідко приходить в непридатність і потребує заміни. Це відбувається найчастіше при заміні скла або ремонту і фарбування кузова автомобіля. При заміні, з'єднувальний шов заповнюється спеціальним засобом. Частіше замінюються гумові вставки на дверних отворах, які постійно відчувають удари від закриття дверей. Це стосується і бічних стекол, які при відкритті і закритті поступово стирають і деформують ущільнювач.
Для запобігання попадання в салон зайвого повітря, шуму і пилу використовуються ущільнювачі для дверей автомобіля, які встановлюються на кожній двері по всьому периметру отвору. Також цей елемент запобігає потраплянню всередину бризок з-під коліс, особливо при відсутності підкрилок з бризковиками або окремих бризковиків.
Гумові ущільнювачі також встановлюються в отвір під кришкою капота і багажника, в люках автомобіля, фарах і кришці бензобака. Автовласникові необхідно стежити за станом цього елемента корпусу. Знос або відсутність таких деталей, як ущільнювач отвору дверей призведе до сильного шуму і попадання пилу в салон. Прийти в непридатність ущільнювачі можуть від неправильного регулювання дверей, не якісного матеріалу з якого вони зроблені або в результаті впливу температур, наприклад, сильного морозу.