Повна достовірна інформація про товар, гнучка цінова політика, персональну увагу кожному партнеру головні принципи роботи компанії MEGA LOCKER
Найдорожча частина легкового автомобіля, кузов. В результаті експлуатації шквал бруду, піску, каміння і води бере на себе кузов автомобіля не підлягає цієї хімічної атаки, тому, що разом з брудом на нього летить з дороги велику кількість хімічно активних речовин, що реагують не тільки з захисним і лакофарбовим покриттям, але і з металом кузова. Самим небезпечним при цьому є хлорид натрію (сіль), якою посипають і поливають дороги в зимовий час. Хлорид натрію присутній на дорозі, нехай і в мінімальних кількостях, що протягом усього року. Навіть слідів солі досить, щоб у тисячі разів збільшити швидкість корозії заліза під дією вологи і кисню повітря. Найбільш вразливе для корозії місце - арка колеса, тому кожен прагне захистити її. Є два способи захисту - антикорозійна обробка і установка захисту арок коліс (підкрилки, бурі). Па насправді, якою б гарною не була антикорозійний захист арок, в складних дорожніх умовах, під дією піску і каменів вона довго не протримається. Відповідно, вона буде просто-напросто змита, і метал кузова залишиться незахищеним. Природно, у пошкоджених місцях відразу ж починається процес корозії, автомобіль починає іржавіти, це ускладнюється тим фактом, що осередки її розташовані у важкодоступних місцях, їх не видно, вони постійно приховані від очей елементами кузова, колесами, шаром пилу і бруду. Тим самим захист арок механічно затримує летять пісок і каміння, не даючи їм зашкодити антикорозійне покриття кузова в найбільш уразливих місцях.
Підкрилки для автомобілів:
Практика показала необхідність установки підкрилок не тільки на вітчизняні автомобілі, але і на іномарки. З реклами нам відомо, що практично всі імпортні автомобілі нового покоління виробляються з оцинкованим кузовом або частиною його і ні дощ, ні сніг, ні гравій їм нестрашен. Саме на це сподіваються деякі продавці нових іномарок аргументують недоцільність установки локерів. Але українська дійсність показує, що після року експлуатації автомобіля в наших умовах навіть оцинковка не рятує від абразивного ефекту арки коліс. Ну, а якщо бути більш уважними та обізнаними, то без праці можна визначити, заглянувши під арку, що на автомобілях вартістю понад 12000 $ вже на заводі встановлені підкрилки! А на автомобілях менш дорогих марок, їх немає, можливо, в цілях зменшення собівартості. Це ще раз доводить їх гостру необхідність.
Батьківщиною автомобільних підкрилки є Фінляндія. В даний час виробництвом поліетиленових підкрилки займається ряд фірм в Москві, Санкт-Петербурзі, Волгограді та Україні.
Українською торговою маркою MEGA LOCKER представлений асортимент підкрилки на українські, російські та закордонні автомобілі. Підкрилки виробляються тільки з первинних матеріалів - поліетилену низького тиску спеціальної марки без додавання відходів, що забезпечує високі фізико-механічні характеристики виробу; підкрилки еластичні при будь-яких погодних умовах температурах (від -70 до +200 °З), висока здатність протистояти ударам каменів і гравію. Використання новітніх технологій і професійна розробка в виготовленні матриць дозволяє локерам ідеально відповідати формі колісних арок, що в свою чергу дає можливість використовувати мінімум саморізів при їх кріпленні, не викликаючи внутрішніх напружень в поліетилені, які вкорочують життя виробу. Кріпляться всі підкрилки практично однаково: трьома-сімома саморізами але краю крила і двома в глибині ніші. Саморізи, бажано, повинні бути оцинковані - такі будуть тривалий час протистояти корозії. Зауважимо, з цією метою після установки підкрилки непогано закрити гвинти замазкою, герметиком, або звичайним пластиліном. Перед початком серійного виробництва кожна нова модель підкрилки ретельно випробовується і проходить обов'язкову сертифікацію в Держспоживстандарті України.
При всій схожості підкрилки різних виробників вони декілька розрізняються по конструкції, характеристик. Найбільш вдалі ті, що мають бортик, який виступає внизу за периметр крила. Він захистить машину від брудних шлейфів на дверях або помітно зменшить їх, якщо доведеться довго їхати під дощем. Крім того, такі підкрилки при рівних з іншими умовами (матеріал, товщина) трохи жорсткіше тих, у яких пег виступають за контур крила частин, а також бортик запобігає попадання хімічно активних речовин у примикання подкрылка до краю крила. Ціпа і якість - питання всіх виробників і будь-якої продукції, особливо підкрилок. Як можна зробити мінімальну вартість продукту - використовувати тільки 100% вторинної сировини і відходів інших, більш дешевих, марок поліетилену з більш низькими характеристиками, що абсолютно не відповідає технічним вимоги до даному продукції. Відмінною рисою продукції низької якості є: зовнішній вигляд - тонкі, кволі або дуже товсті і важкі бурі, сіруватого кольору; нестабільна геометрія, проблеми з установкою (необхідно підганяти по місцю і встановлювати на величезну кількість саморізів); при попаданні прямих сонячних променів; або при нагріванні моторного відсіку, швидко втрачають форму (плавляться); під час експлуатації, навіть влітку, локера лопаються від каменів і гравію. Саме з цієї причини підприємство MEGA LOCKER з самого початку свого існування робить наголос не на мінімізації вартості продукту, а на досягненні його якості.
Поліетиленові підкрилки MEGA LOCKER випускаються вже більше 15 років. Технологія, доведена українськими фахівцями хімпрому до рівня європейського стандарту в сукупності з високоякісним поліетиленом дають в кінцевому результаті виріб, який залишається лідером якості на ринку. Па сьогоднішній день номенклатура продукції MEGA LOCKER становить: весь перелік українського, російського і частина зарубіжного автомобілебудування. За час роботи торгова маркаMEGA LOCKER заслужено здобула репутацію надійного і якісного виробника захисних підкрилки. У цьому зв'язку показовим є факт, що локер MEGA LOCKER користуються цілий ряд великих компаній. В даний час компанія уклала договори про співпрацю з дилерами RENAULT, HYUNDAI, CHERY, KIA,LIFAN, МЕХАНІЧНИХ і ін.
- У цьому матеріалі ми розглянемо нагальні питання, що стосуються догляду за силовою установкою народного вантажівки від Горьковського заводу. Спробуємо відповісти на базові запитання, на зразок того, скільки масла в двигуні ГАЗель, і як розібратися з карбюратором
- Правильний вибір бампера для автомобіля допоможе уникнути проблем при його установці і ремонту. Фахівці також дають поради про ремонт бампера своїми руками.