Радіатор кондиціонера Fiat Doblo (223) 1.9 JTD 01- (Van Wezel) 17005289


Радіатор кондиціонера Van Wezel 17005289 встановлюється на Fiat Doblo (223) 1.9 JTD (з 2001 р.). Підтримує стабільну роботу кліматичної системи.
Сумісність: Fiat Doblo (223) 1.9 JTD (2001→)
Комплектація: радіатор кондиціонера
Переваги:
- Ефективне охолодження
- OEM якість
- Міцна конструкція
- Просте встановлення
- Довговічність
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 17005289 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 565 мм |
| Ширина ядра радіатора | 310 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 680 ₴



