Радіатор кондиціонера Mitsubishi Outlander 12- (Van Wezel) 32005252

Радіатор кондиціонера Van Wezel 32005252 для Mitsubishi Outlander (з 2012 р.). Гарантує стабільне охолодження холодоагенту.
Застосування: Mitsubishi Outlander (2012-…)
Комплектація: радіатор кондиціонера
Переваги:
- OEM якість
- Висока ефективність
- Міцна конструкція
- Довговічність
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 32005252 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Outlander |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 675 мм |
| Ширина ядра радіатора | 357 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 485 ₴



