Радіатор кондиціонера Nissan NV400/Opel Movano B 10- (Van Wezel) 43005475


Радіатор Van Wezel 43005475 для Nissan NV400, Opel Movano B (з 2010 р.). Оптимізований для роботи у важких умовах експлуатації комерційних авто.
Застосування: Nissan NV400, Opel Movano B, з 2010 р.
Комплектація: радіатор кондиціонера.
Переваги:
- OEM-якість
- Висока тепловіддача
- Міцність та надійність
- Стійкість до вібрацій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Movano |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Код запчастини | 43005475 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 740 мм |
| Ширина ядра радіатора | 350 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 415 ₴



