Радіатор кондиціонера Chevrolet Aveo T250/T255 (05-) 1.4 (Van Wezel) 81005139
- Готово до відправки
- Код: 5513991913-omg
2 805 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конденсор Van Wezel 81005139 для Chevrolet Aveo T250/T255 (з 2005 р.) з мотором 1.4. Підтримує ефективне охолодження системи.
Застосування: Chevrolet Aveo T250/T255 1.4 (2005–…)
Характеристики: алюмінієвий теплообмінник
Переваги:
- OEM-якість
- Ефективна робота кондиціонера
- Надійність
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 81005139 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Aveo |
| Стан | Новий |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 532 мм |
| Ширина ядра радіатора | 450 мм |
| Глибина ядра радіатора | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 805 ₴



