Радіатор опалення ВАЗ 2105 2105-8101060
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Кросс-номери | LUZAR LRH0106 |
| Код запчастини | 2105-8101060 |
| Довжина ядра радіатора | 200 мм |
| Ширина ядра радіатора | 195 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип коробки передач | Механічна |
| Призначення | Для автомобілів без кондиціонера |
| Сумісність з моделлю | 2106, 2102, 2105 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 398 ₴



